جِلوا؛ بستر نوین، هوشمند و تحلیل گر در تبلیغات

 
 
 
 

جِلوا بستر تبلیغاتی چاپی هوشمندی است که مبتنی بر واقعیت‌افزوده‌ست. و همچنین امکان تحلیل داده را دارد. جلوا بستری نوین برای تبلیغات و اطلاع رسانی خدمات و محصولات شماست.

 
 

جلوا با استفاده از تکنولوژی واقعیت‌افزوده سبک جدیدی در صنعت تبلیغات به وجود آورده است. تبلیغات چاپی زیادی مثل بنر، کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت، دفترهای راهنما، پوستر و … وجود دارند که همگی برای اطلاع رسانی و جذب مشتری استفاده می‌شوند.

عناصر تبلیغاتی چاپی پتانسیل بالاتری برای نشون دادن تبلیغات دارن اما به کاغذها محدود شدن و ما برای رفع این محدودیت‌ها از نرم‌افزارها استفاده کردیم. ما در جلوا نوع جدیدی از تبلیغات و محصولات تبلیغاتی تولید کرده‌ایم که نسبت به نسل قبلی جذاب‌تر، تاثیرگذارتر و ماندگارتر است و محدودیت‌ها و کمبودهای قبل را از بین برده و قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه نموده است. نوعی تبلیغات که با استفاده از نرم‌افزار تلفن‌همراه با انواع تبلیغات چاپی ارتباط برقرار می‌کند و چیزی بیش از آنچه که هست را می‌توانید به مخاطبان خود نمایش دهید.

ویدئو نمونه محصولات جلوا

مزایای تبلیغات هوشمند

افزایش فروش-تبلیغات

افزایش فروش

باجلوا در تبلیغات و بازاریابی، می‌توانید محصولات خود را به نحوی نمایش دهید که جلب توجه بیشتری داشته باشد. از طریق اپلیکیشن موبایل، مشتریان می توانند یک تجربه تعاملی با محصولات شما داشته باشند و به طور مستقیم اطلاعات بیشتری در مورد آن‌ها به دست بیاورند، که این امر موجب افزایش فروش بیشتر می‌شود.

ماندگاری تبلیغات

ماندگاری تبلیغات

تجربه تعاملی جلوا باعث می‌شود که تبلیغات شما برای مشتریان جذاب‌تر و ماندگارتر باشد. در جلوا مشتری احساس می‌کند که جزئی از داستان تبلیغاتی شماست و از طریق همین تجربه، بهتر متوجه پیام شما می‌شود و به این صورت تبلیغات شما در ذهن آن‌ها به طور بیشتری ماندگار می‌شود.

کاهش هزینه تبلیغات

در مقایسه با روش های تبلیغاتی سنتی، استفاده از جلوا هزینه های کمتری دارد. با جلوا میتوانید یکبار هزینه کنید و سالها استفاده کنید و همزمان تبلیغات خود را بهبود بخشید و به مشتریان خود تجربه ای جذاب و تعاملی ارائه دهید.